Airpod 3 Look – Pro – Black | Kufje me kualitet te larte

4,900 L

Ka stok

 • Lidhen me cdo lloj iphone dhe airpods
 • Mund t’i perdorni kudo
 • Shume praktike dhe komode
 • Japin tinguj te paster
 • Perbehen nga sensore inteligjent
 • Kane nje forme identike me origjinalet
KODI: K-190520013 Kategori: ,

AIRPOD 3 LOOK – PRO – BLACK

Kufje per iPhone ne shitje online. Kufje shume cilesore dhe me tinguj shume kualitativ.

AIRPOD 3 LOOK – PRO – BLACK jane kufje qe lidhen me celularin tuaj me ane te bluetooth-it.
Ato jane te persosura per t’u perdorur ne cdo moment te dites suaj. Kufjet me wireless ju japin mundesine te beni ne te njejten kohe veprimptari te ndryshme. Ato kane nje madhesi shume te vogel qe shtojne prakticitetin e tyre per t’u mbajtur lehtesisht nga ju ne cdo hapesire qe ju e vendosni apo deshironi qe ta mbani.

PRODHIM ZERI CILESOR

Tingulli qe ato prodhojne do t’ju vije shume i qarte edhe i plote.

Struktura e tyre perputhet shume mire me cdo lloj veshi. Kufjet qendrojne te vendosura ne nje kuti te vogel, ne ngjyren e zeze, ne te cilen karikohen. Kur hapet kapaku i kutise pasi ju te keni ndezur bluetooth-in e celularit tuaj ato lidhen automatikisht me telefonin tuaj. Ato fillojne te japin ze sapo te jene vendosur ne veshin tuaj dhe e ndalojne ate kur ju i hiqni prej veshit.

Airpods jane te perbera prej plastikes me cilesi teper te larte qe garanton edhe jetegjatesine e tyre.

KUFJET AIRPOD 3 LOOK NE SHITJE ONLINE | BLI TANI 

Ato kane nje strukture tjeter nga Airpods qe jemi mesuar zakonisht te perdorim. Kufjet kane nje ndertim te ri, duke u perbere nga nje material elastik ne pjesen qe vendoset ne vesh, i bute por tejet i forte dhe rezistent. Kjo eliminon mundesine per  demtime serioze ne vesh.

Ato do te behen shoqeruesi juaj me i mire pasi do t’ju ndihmojne shume duke ju shmangur lodhjen per te perdorur celularin ne cilindo moment qe deshironi.

AIRPODS 3 LOOK | SMARTPHONE

 • Lidhen me WirelessAIRPODS-3-LOOK-bli-online-ne-dyqan-taxi
 • Mund t’i perdorni kur jeni duke levizur
 • Shume praktike per shkak te madhesise se vogel
 • Japin tinguj te paster
 • Shume te lehta per t’u perdorur
 • Kufjet kane nje forme identike me origjinalet

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Airpods

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Airpod 3 Look - Pro - Black | Kufje me kualitet te larte

WhatsApp chat