Kthyese qerpikesh Eyelashes Clip Curl

590 L

Ka stok

KODI: i-987690 Kategori: ,

KTHYESE QERPIKESH

Kthyese qerpikesh per qerpike me volum dhe terheqes.

Me veshje te bute qe nuk demton dhe nuk i shkul qerpiket, do tu jape atyre formen e duhur.

Madhesia kompakte, e lehte e ben ate te pershtatshme per ta vendosur ne canten tuaj kozmetike dhe ju lejon ta perdorni ne cdo kohe dhe kudo.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kthyese qerpikesh

Ngjyra

Be the first to review “Kthyese qerpikesh Eyelashes Clip Curl”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kthyese qerpikesh online ne dyqan taxi

Kthyese qerpikesh Eyelashes Clip Curl