Krem per tonifikimin dhe rritjen e vitheve | Ginger Hip Massage

1,290 L

Ka stok

  • Tonifikon lekuren
  • Ushqen dhe aktivizon qelizat
  • Rrit vithet
  • Hidraton dhe shkelqen lekuren

Kremi me xhinxher qe rrit vithet

Xhinxheri eshte perberesi kryesor i kremit Ginger Hip i cili eshte  i njohur per vetite kurative . Kombinimi i disa konponenteve bimore ben te mundur aktivizimin e qelizave te pergjumura duke i aktivizuar  fuqishem . Ben te mundur djegjen e dhjamit , kremi futet thelle ne indet e lekures duke rritur elasticitetin dhe duke tonifikuar vithet.

Perdorimi

Masazhojeni fort lekuren 3 here ne dite me kremin dhe do te vini re rezultate te menjehereshme.

Keshillohet qe masazhi te jete ne forme terheqje.

Porosit online ne DyqanTaxi | Privatesi 100% |

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem per tonifikimin dhe rritjen e vitheve | Ginger Hip Massage”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem per rritjen e vitheve shishe 100 ml me krem

Krem per tonifikimin dhe rritjen e vitheve | Ginger Hip Massage