Krem natyral per rritjen e gjoksit | Bust enlarge

490 L

Ka stok

KODI: L-2120226 Kategori: , ,

KREM NATYRAL PER RRITJEN E GJOKSIT

Kremi natyral i formuluar me perberje bimore per rritjen e gjoksit, per te forcuar dhe ushyqer lekuren dhe per te zvogeluar rrudhat ne pjesen e kraharorit.

I sigurt dhe pa efekte anesore, ushqeni lekuren, bejeni lekuren me te bute dhe elastike.

Perberesit aktive bimore natyrale, nxisin qarkullimin e gjakut tek gjiri dhe plotesine e tyre.

Si ta perdorni kremin Bust Enlarge?

Masazhoni butesisht kremin ne te gjithe siperfaqen e gjirit.

Masazhoni ne brendesi te gjirit duke perdorur levizje rrethore per 1-5 minuta duke filluar nga pjesa nen gji, duke levizur pergjate siperfaqes lart.

Perseriteni ne pjesën e jashtme te gjirit me te njejten levizje rrethore, aplikojeni derisa te thithet ne lekure.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kremra

Ngjyra

Be the first to review “Krem natyral per rritjen e gjoksit | Bust enlarge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per zmadhimin e gjoksit ne shitje online ne dyqan taxi

Krem natyral per rritjen e gjoksit | Bust enlarge