Krem dite kunder rrudhave me acid hialuronik

1,990 L

Ka stok

KODI: 8606107906263 Kategori: ,

KREM DITE KUNDER RRUDHAVE

Krem dite per fytyren kunder rrudhave qe dalin me moshen, i pasuruar me acid hialuronik.

Kremi i dites per pamje rinore eshte i pershtatshem per kujdesin e perditshem te lekures dhe eleminimin e shfaqjes se shenjave te para te plakjes.

Me nje kombinim unik te komponenteve redukton rrudhat dhe vijat e lehta te mimikes, duke i dhene elasticitet lekures.

Acidi hialuronik bashke me polisakaridet e farave te bimes afrikane tamarind dhe ekstraktin e aloes kontribuon ne efektin e menjehershem te freskise te lekures dhe ne te njejten kohe i siguron asaj hidratim.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem dite kunder rrudhave me acid hialuronik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem dite per fytyre online ne dyqan taxi

Krem dite kunder rrudhave me acid hialuronik