Korse beli dhe korrigjues shpine per femra me zinxhir

1,200 L

Ka stok

  • Korse me zinxhir
  • Ndihmon ne humbjen ne peshe
  • Strukturon format e belit
  • Permireson qendrimin e trupit
KODI: korse-beli-dhe-korigjues Kategori: ,

KORSE BELI DHE KORRIGJUES SHPINE PER FEMRA

Korse beli e cila jo vetem ju jep linjat qe deshironi por gjithahtu sherben dhe si korigjues shpine per te qendruar ne menyren e duhur duke permiresuar keshtu posturen.

E lehte per tu veshur edhe kur ju duhet te sterviteni fale zinxhirit fleksibel me mbyllje premium qe ndalon hapjen apo renien e tij.

Zinxhiri eshte i pajisur me strukture metalike me kapese te perforcuara nga te dyja anet dhe qepje te dyfishte per tju ofruar siguri gjate veshjes se korsese.

Dizajni i rregullueshem i rripave te shpatullave, te cilat mund ti rregulloni duke iu pershtatur nevojave tuaja.

Korse dhe korrigjues Waist Trainerkorse per femra me zinxhir online ne dyqan taxi

Jep efekt maksimal gjate stervitjes tuaj, me materialin perberes Neoprene do te prodhoje nxehtesi duke pershpejtuar djegien e dhjamit dhe humbjen ne peshe.

Humbni ne peshe dhe largoni toksinat nga trupi juaj me Waist Trainer.

Jo vetem qe mund te ushtroheni me te , por mund ta mbani dhe ne pjesen tjeter te dites per ti dhene forma me te strukturuara trupit dhe per te patur belin qe keni deshiruar gjithmone.

Ky korrigjues shpine do te mbroje rruazat e shtylles kurrizore gjate aktiviteteve te ndryshme fizike, do mbaje posturen drejt duke permiresuar qendrimin.

Lahet lehtesisht me dore, sugjerohet qe larja te behet pas cdo perdorimi sidomos pasi te jeni ushtruar fizikisht.

Karakteristika

  • Korse me zinxhir
  • Material poliester Neoprene
  • Strukturon format e belit
  • Permireson qendrimin e trupit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Korse beli dhe korrigjues shpine per femra me zinxhir”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korigjues shpine korse per femra dyqan taxi

Korse beli dhe korrigjues shpine per femra me zinxhir