Kondicioner ngrohes dhe ftohes ajri MUELLER GERMANY

11,500 L14,500 L (-21%)

Ka stok

KODI: coolermueller Kategori: ,

KONDICIONER NGROHES DHE FTOHES AJRI

Kondicioner ajri me tre funksione ne nje pajisje te vetme: ajer i kondicionuar, lageshtues, pastrues ajri.

I lehte per tu perdorur fale panelit elektronik te  kontrollit.

Ka nje rezervuar me tregues te nivelit te ujit me nje vellim prej rreth 4 litrash, fale te cilit mund te lageshtoje ne menyre efektive ajrin per 7.5 ore.

Kondicioneri ju mundeson krijimin e nje temperature te rehatshme te ajrit ne cdo dhome deri ne 25 metra katrore.

Largon ne menyre efektive aromat, tymin e duhanit, ajrin e ndenjur.

Pajisja gjithashtu mund te vendoset ne nje kohe specifike funksionimi fale kohematesit te integruar nga 1 deri ne 7,5 ore.

Karakteristika

  • Fuqia e vleresuar e ftohjes: 60 W/ 2000W
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 4L
  • Tension/frekuence: 220-240V~50/60Hz
  • Madhesia : 38.5 x 33 x 74.5cm
  • Kohemates: 7.5 ore
  • Jonizues
  • Me telekomande

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Kondicioner

Ngjyra

Be the first to review “Kondicioner ngrohes dhe ftohes ajri MUELLER GERMANY”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kondicioner camry shitje online ne dyqan taxi

Kondicioner ngrohes dhe ftohes ajri MUELLER GERMANY

11,500 L14,500 L (-21%)

Shto ne Shporte