Komplet thikash te mprehta RELIFE RL-101E

600 L

Ka stok

KODI: H-987695 Kategori: ,

KOMPLET THIKASH RELIFE RL 101E

Komplet thikash i pershtatshem per heqjen e ngjitesit te cipave te celularit, gdhendjen dhe pastrimin e ngjitesve te xhamit, perdorimin e filmave te celularit, gdhendjen e pllakave, etj.

Doreza eshte e perbere nga aliazh alumini, me dizenjo  e rehatshme ne mbajtje dhe e bukur nuk rreshqet.

Thikat jane te pershtatshme gjithashtu per gdhendje, art ne dru apo prerje precize.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me  e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Thike

Ngjyra

Be the first to review “Komplet thikash te mprehta RELIFE RL-101E”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thike relife me pese tehe bli online ne dyqan taxi

Komplet thikash te mprehta RELIFE RL-101E