Komplet kacavidash per riparimin e telefonave SS-5104

1,990 L

Ka stok

KODI: H-9876987 Kategori: ,

KOMPLET KACAVIDASH PER RIPARIMIN E TELEFONAVE

Komplet kacavidash i cili perfshin 29 pjese ne nje pajisje te vetme. Te mjaftueshme per te permbushur te gjitha kerkesat tuaja kur cmontoni dhe riparoni produkte elektronike.

I pershtatshem per telefon iPhone dhe Android, PC, sisteme muzikore audio etj.

Ky komplet eshte i persosur per riparimin e pajisjeve Apple. Ky set permban te gjitha kacavidat, pincat, kokat e nevojshme per cmontimin dhe montimin e plote te pajisjeve elektronike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

Be the first to review “Komplet kacavidash per riparimin e telefonave SS-5104”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komplet kacavida magnetike bli online ne dyqan taxi

Komplet kacavidash per riparimin e telefonave SS-5104