Set me kacavida shumefunksionale 37 ne 1

2,500 L

Ka stok

KODI: H-9876982 Kategori: ,

SET ME KACAVIDA SHUMEFUNKSIONALE

Set me kacavida shumefunksionale te pershtatshme per pajisje te ndryshme inteligjente.

Kompleti universal per riparim eshte shumefunksional per te gjitha pajisjet si tablete pc/laptope/kompjutera/telefona celulare/smartphone/konzola lojerash/kamera/macbook/iPad/iPhone.

Dorezat e kacavidave jane te gomuara per me shume prakticitet dhe siguri gjate punes.

Te pajisura me nje kuti per transport me te lehte kudo qe ju nevojiten.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Set me kacavida shumefunksionale 37 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sunshine 37 ne 1 screwdriver bli online ne dyqan taxi

Set me kacavida shumefunksionale 37 ne 1