Koke dushi me drite | Led Shower | Bli Online

1,800 L

Ka stok

  • Dush me drita Led
  • Instalohet shume shpejt dhe lehte
  • Zevendesohet me dushin e vjeter
  • Dushi Led ndryshon shume shpesh
  • Rrotullohet ne cdo drejtim

 

 

KODI: L-01908 Kategori: ,

Koke dushi me drite | Led Shower

Led Shower | Bli Online | Dyqan Taxi

Led Shower instalohet shume shpejt dhe lehte. Mjafton qe te zevendesoni dushin tuaj te vjeter duke zevendesuar me te. Koka e dushit me drita Led nuk ka nevoje per energji elektrike apo bateri qe te instalohet dhe te kryeje funksionin e saj, eshte mjaft qe ju ta vendosni aty ku keni pasur me heret koken e dushit tuaj te vjeter. Ajo ben qe uji te rrjedh i bollshem edhe me nje presion shume te deshiruar per ju duke e shijuar berjen e dushit. Dushi Led ndryshon shume shpesh ngjyren duke u varur ne presionin e ujit qe kalon ne te. Ju gjithashtu mund te levizni ose drejtoni koken e dushit ne cilindo drejtim qe deshironi pasi ua ofron edhe mundesine e rrotullimit ne cdo pozicion. Ju do te perjetoni nje pervoje unike edhe argetuese te pa perjetuar me pare dhe mezi do te deshironi te shkoni ne shtepi pas nje dite te ngarkuar.

 

Koke dushi me drite qe ndryshon sipas temperatures

  • Dush me drita LedLED Color Changing Showerhead - Fixed Showerheads - Amazon.com
  • Instalohet shume shpejt dhe lehte
  • Zevendesohet me dushin e vjeter
  • Dushi Led ndryshon shume shpesh
  • Rrotullohet ne cdo drejtim

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

 

Detaje Produkti

Lloji

Koke Dushi

Ngjyra

Be the first to review “Koke dushi me drite | Led Shower | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Koke dushi me drite | Led Shower | Bli Online