Koke dushi me minerale | Head Shower TM

1,290 L

Ka stok

Larje relaksuese pas nje dite te lodhshme ne pune. Uji i filtruar ndikon ne permiresimin e flokeve dhe lekures suaj.
Specifikat 
  • Modeli: TM-2089
  • Materiali: ABS
KODI: 6971383686607 KATEGORIA:

Koke dushi me minerale | Head Shower TM 2089

Koke dushi me minerale | Head Shower TM

Specifikat 
  • Modeli: TM-2089
  • Materiali: ABS

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Koke Dushi

Be the first to review “Koke dushi me minerale | Head Shower TM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Koke dushi me minerale | Head Shower TM

Koke dushi me minerale | Head Shower TM