Kellef per jastekun – Selina White Set

840 L

Ka stok

 • Material pambuk natyror
 • I pajisur me nje zinxhire
 • Sherben si aksesor dekori
 • Ofron gjume te rehatshem
 • Ideal per personat me lekure delikate
 • Dizanj i thjeshte ne ngjyre te bardhe
 • Permasat: 60 x 80 cm
KODI: 3830063054071 Kategori: , ETIKETIMI:

KELLEF PER JASTEKUN – WHITE SET

Seti Selina eshte i perbere nga materiale 100 % te pambukut. Ky set do te ishte nje zgjedhje e persosur per ata qe jane te fiksuar pas zbukurimit te dhomes se gjumit dhe pas cilesise se larte . Porosisni tani ne Dyqan Taxi per ta perfituar me cmimin me te mire ne treg.

Seti Selina eshte i perbere nga 2 kellefe jasteku me material pambuku 100% natyral.

Me setin e Selina ju do ta ndjeni butesine optimale qe vjen nga materiali i pambukut kur te vendosni koken ne jastekun tuaj dhe te ndjeni menjehere rehati. Perberja me materiale natyrore nuk krijon probleme me lekuren, vecanerisht per personat qe kane lekure shume delikate . Seti kellef per jastekun eshte shume i lehte per t’u veshur ne jastek sepse eshte i pajisur me zinxher. Me kete set  ju mund t’i vishni shume lehte jasteket tuaj dhe t’i hiqni ato sa here te deshironi. Zinxhiri ndihmon qe kellefet te mbajne te fiksuar mire jastekun.

Per nje gjume te qete pas nje dite te ngarkuar, ky set do te ishte nje zgjedhje e shkelqyeshme. Seti Selina sherben edhe si aksesor dekorimi per cdo dhome ne banesen tuaj duke i dhene atyre nje pamje te moderne.

 

KELLEF JASTEKU | BLI ONLINE | DYQAN TAXIkellef-jasteku-selina-ne-dyqan-taxi

 • Seti permban 2 kellefe jasteku me material pambuku 100% natyror
 • I lehte për t’u fiksuar me një zinxhir të përshtatshëm
 • Dekorim i kendshem i dhomave tuaja të gjumit
 • Ofron gjume komod
 • Ideal per personat me probleme ne lekure
 • Dizanj ne ngjyre te bardhe
 • Permasat : 60 x 80 cm
 • Kodi: VP0774

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

carcaf

Ngjyra

Be the first to review “Kellef per jastekun – Selina White Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kellef per jastekun - Selina White Set