Kellef jasteku Selina Set – Spring Coloros Pillow Cover

740 L

Ka stok

 • Material pambuk natyror
 • I pajisur me nje zinxhire
 • Sherben si aksesor dekori
 • Ofron gjume te rehatshem
 • Ideal per personat me lekure te ndjeshme
 • Dizanj i thjeshte ne ngjyre te verdhe
 • Permasat: 50 x 70 cm
KODI: 3830063054040 Kategori: , , ETIKETIMI:

KELLEF JASTEKU – SELINA SET YELLOW

Seti Selina eshte i krijuar nga materiale 100 % te pambukut natyral. Ky set do te ishte nje zgjedhje perfekte per ata qe jane te dhene pas dekorit te dhomes se gjumit dhe pas kualitetit te mire . Porosisni tani ne Dyqan Taxi per ta perfituar me cmimin me ekonomik ne treg.

KELLEF JASTEKU SELINA SET – SPRING COLORS PILLOW COVER

Seti Selina eshte i perbere nga 2 kellefe jasteku me perberje pambuku 100% natyral.

Me kete set ju do ta ndjeni menjehere butesine qe vjen nga materiali i pambukut sapo te vendosni koken ne jastekun tuaj dhe kualitetin e larte qe ka mbart ne vete. Perberja me materiale natyrore nuk krijon probleme me lekuren, vecanerisht per personat qe kane nje lekure me probleme.

Seti kellef per jastekun eshte shume praktik per t’u vendosur ne jastek sepse eshte i pajisur me zinxher. Me kete set ju mund t’i vishni shume kollaj jasteket tuaj dhe t’i hiqni ato sa here te deshironi.

Per nje gjume relaksues pas nje dite te ngarkuar, ky set do te ishte nje zgjedhje perfekte. Seti Selina sherben edhe si aksesor dekorimi per cdo dhome ne shtepine tuaj duke i dhene asaj nje pamje te kendshme.

 • Seti permban 2 kellefe jastekukellef-jasteku-selin-set-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Material pambuku 100% cilesor
 • I lehte për t’u fiksuar fale zinxhirit
 • Dekorim i mrekullueshëm i dhomës tuaj
 •  Zgjedhje e shkëlqyeshme për një gjumë të rehatshëm
 • I persosur per personat me lekure te ndjeshme
 • Dizanj i lehte ne ngjyre te verdhe
 • Permasat : 50 x 70 cm
 • Kodi: VP0771

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

Jastek

Be the first to review “Kellef jasteku Selina Set – Spring Coloros Pillow Cover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kellef jasteku Selina Set - Spring Coloros Pillow Cover