Set Kellef per Jastekun – Selina Green Simple Design

840 L

Ka stok

 • I lehte për t’u fiksuar me një zinxhir të përshtatshëm
 • Dekorim i kendshem dhe gjume i rehatshem
 • Ideal per personat me lekure te ndjeshme
 • Dizanj i thjeshte ne ngjyre te gjelber
 • Permasat: 60 x 80 cm

 

KODI: 3830063054095 Kategori: , ETIKETIMI:

2 KELLEFE JASTEKU – SELINA SET

Seti Selina eshte i perbere nga materiale te pambukut natyror. Ky set do te ishte nje zgjedhje perfekte per dhomen tuaj per cilesine  qe ofron. Porosisni tani ne Dyqan Taxi per ta perfituar me cmimin me te mire.

SET KELLEF PER JASTEKUN-SELINA GREEN SIMPLE DESIGN

Seti Selina permban 2 kellefe jasteku me material pambuku 100% cilesor.

Fale veshjes qe do t’i beni tani jastekeve tuaj me kete set, ju do ta ndjeni menjehere butesine qe vjen nga materiali i pambukut kur te vendosni koken ne jastekun tuaj. Perberja me materiale natyrore nuk krijon irritime me lekuren, sidomos me persona qe kane lekure te ndjeshme. Ndaj ky set do te ishte nje zgjedhje perfekte per ta. Seti kellef per jastekun eshte shume praktik sepse fale pajisjes me zinxher ju mund t’i vishni shume kollaj jasteket tuaj dhe t’i hiqni ato sa here te deshironi. Zinxhiri ndihmon qe kellefet te mbajne te fiksuar jastekun.

Nese deshironi qe te beni nje gjume te rehatshem ky set do te ishte nje zgjedhje e shkelqyeshme. Por jo vetem kaq, seti Selina sherben mjaft mire edhe si aksesor dekorues per dhomen tuaj duke i dhene asaj nje pamje te mrekullueshm.

 • I lehte për t’u fiksuar me një zinxhir të përshtatshëmset-kellef-per-jastekun-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Dekorim i kendshem dhe gjume i rehatshem
 • Ideal per personat me lekure te ndjeshme
 • Dizanj i thjeshte ne ngjyre te gjelber
 • Permasat: 60 x 80 cm
 • Kodi: VP0776

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Jastek

Ngjyra

Be the first to review “Set Kellef per Jastekun – Selina Green Simple Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Kellef per Jastekun - Selina Green Simple Design