Kellef jasteku Selina Set – 100 % High Quality Cotton

840 L

Ka stok

 • Material pambuk natyror
 • I pajisur me nje zinxhire
 • Sherben si aksesor dekori
 • Ofron gjume te rehatshem
 • Ideal per personat me lekure te ndjeshme
 • Dizanj i thjeshte ne ngjyre te verdhe
 • Permasat: 60 x 80 cm
KODI: 3830063054088 Kategori: , , ETIKETIMI:

KELLEF JASTEKU – 2 COPE – SELINA SET

Seti Selina eshte i perbere nga materiale 100 % te pambukut natyral. Ky set do te ishte nje zgjedhje ideale per ata qe jane te fiksuar pas dekorit te dhomes se gjumit dhe pas cilesise se mire . Porosisni tani ne Dyqan Taxi per ta perfituar me cmimin me te mire.

KELLEF JASTEKU SELINA SET – 100 % HIGH QUALITY COTTON

Seti Selina eshte i perbere nga 2 kellefe jasteku me material pambuku 100% natyror.

Me kete set ju do ta ndjeni menjehere butesine qe vjen nga materiali i pambukut kur te vendosni koken ne jastekun tuaj dhe kualitetin e larte qe ka seti. Perberja me materiale natyrore nuk krijon probleme me lekuren, vecanerisht per personat qe kane nje lekure te delikate. Seti kellef per jastekun eshte shume i lehte per t’u vendosur ne jastek sepse eshte i pajisur me zinxher. Me kete set ju mund t’i vishni shume kollaj jasteket tuaj dhe t’i hiqni ato sa here te deshironi. Zinxhiri ndihmon qe kellefet te mbajne te fiksuar mire jastekun.

Per nje gjume shlodhes pas nje dite te ngarkuar, ky set do te ishte nje zgjedhje e shkelqyeshme. Seti Selina sherben mjaft mire edhe si aksesor dekorimi per cdo dhome ne shtepine tuaj duke i dhene atyre  nje pamje te mrekullueshme.

SET JASTEKU PER DHOMEN TUAJ TE GJUMIT | BLI ONLINE

 • Seti permban 2 kellefe jastekukellef-jasteku-selin-set-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Material pambuku 100% cilesor
 • I lehte për t’u fiksuar fale zinxhirit
 • Dekorim i mrekullueshëm i dhomës tuaj
 •  Zgjedhje e shkëlqyeshme për një gjumë të rehatshëm
 • Ideal per personat me lekure te ndjeshme
 • Dizanj i thjeshte ne ngjyre te verdhe
 • Dimensionet: 60 x 80 cm
 • Kodi: VP0775

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Ngjyra

Be the first to review “Kellef jasteku Selina Set – 100 % High Quality Cotton”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kellef jasteku Selina Set - 100 % High Quality Cotton