Kasetofon Smart 4188 Al Voice Player | Car MP5 Player

6,900 L

Ka stok

 • Kasetofon per makine.
 • Modeli: 4188AL.
 • Perfekt per argetimin gjate udhetimeve.
 • Vend per USB, SD Card dhe lidhje Aux.
 • Paisur edhe me pult komandimi. 
KODI: 208049 Kategori: ,

KASETOFON SMART AI VOICE PLAYER 

Kasetofon per makinen Smart Al Voice Player MP5 i cili vendoset ne funksion duke prekur ekranin e tij.

Ai pershtatet me shumicen prej telefonave inteligjent Android dhe telefonat IOS me te cilet lidhet nepermjet USB-se.

KASETOFON PER MAKINEN MP5 PLAYER

Kasetofoni ne momentin qe krijon lidhje me telefonat tuaj celular, juve nuk do t’ju linde me nevoja per te perdorur celularin pasi mund ta perdorni ate nepermjet ekranit te kasefotonit Smart Al Voice Player.

Mjafton të prekni ekranin e kasetofonit për t’ju paraqitur cdo gje qe mund te permbaj telefoni.

Ky kasetofon mbart sistem inteligjent te kontrollit të zërit, duke vendosur volumin qe deshironi te degjoni.

Shtypni dhe mbani shtypur butonin e zërit në ekran ose çelësin e funksionit të zërit në telekomandën e timonit për 2-4 sekonda nese deshironi te degjoni muzike, te beni telefonata, te degjoni radio etj.

Perberja me 7 ngjyra te ndryshme te cilat reflektohen ne ekranin e kasetofonit, pasi ju te keni perzgjedhur ngjyren qe deshironi.

KASETOFONI 4188 AI SMART

Nese ne makinen tuaj keni vendosur kamera vezhgimi jashte apo brenda saj, ju mund te shihni pamjet e siguruara prej tyre ne ekranin e ketij kasetofoni.

Me telekomanden ju mund te beni cdo ndryshim qe deshironi, me volumin e zerit, nderrimin e radios, pamjeve te kamerave te vendosura ne makine etj.

Car MP5 Player nuk pranon vendosjen e disqeve apo kasetave.

Kasetofoni ideal per te dëgjuar muzikë, lajme dhe informacione kudo qe ndodheni .

SPECIFIKAT

 • Sistemi: WINCE.
 • Chipi i përforcuesit të energjisë: 7388.
 • Tensioni:  12V.
 • Ekran: 4.1 inch.
 • DVD player : PO.
 • Mirror Link: PO.
 • GPS: JO.
 • WIFI: JO.
 • Fuqia 45 watt x 4
 • Mbështet kartën TF.
 • RDS: JO.
 • OBD: JO.
 • Versioni USB: 2.0
 • Formati i figurës: JPG.
 • Mbështet formatin MP3 / WMA / WAV / FLAC / APP për rishikim audio, etj.
 • Mbështet formatin e riprodhimit të videove të RMVB / RM / VOB / DIVX / AVI / ASF / 3GP, etj.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit Online dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon Smart 4188 Al Voice Player | Car MP5 Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Podofo 1 din 4 1 MP5 Player Touch HD Capacitive Screen Smart AI Voice Function Bli Online Dyqan Taxi

Kasetofon Smart 4188 Al Voice Player | Car MP5 Player