Kasetofon per makine Mp3 Player 5207 | Bli Online

1,690 L

Ka stok

 • Ekran LCD : 3,5 inch
 • Ndricimi: LED i kuq
 • Portat lidheses USB dhe karta SD.
 • Kapaciteti 16 GB.
 • Audio: MP3, WMA dhe ACC.
 • Portat hyrese AUX / USB / SD / MMC.
KODI: kasetofon-5207 Kategori: ,

KASETOFON PER MAKINE MP3 PLAYER 5207

Nese deshironi qe qendrimi juaj ne makine mos te duket i merzitshem dhe ju te keni nje shoqerues shume te mire gjate vozitjes ne te clin te degjoni radio, muzike, te beni pafund telefonata ne ju sygjerojme Mp3 Player 5207.

Me te ju nuk do te ndiheni vetem ne makine edhe vozitija juaj do e jete me interesante.

MP3 PLAYER 5207 PER MAKINEN

Kasetofon per makine Mp3 Player 5207 i cili eshte perfekt per udhetimet e gjata qe beni me makine.

Kasetofoni ju lehteson edhe perdorimin e makines pasi me te mund te beni edhe telefonata pa rrezikur ne asnje moment drejtimin ne makine.

Ai eshte ideuar me nje ekran LCD e tregon oren reale dhe lidhjen qe ju keni bere me kasetofonin.

Ky kasetofon kontrollohet edhe drejtohet me ane te nje telekomande e cila ju thjeshton ne maksimum perdorimin e tij.

Me kete paisje ju mund te degjoni muzike pafund edhe te beni pafund telefonate ku do te shihni qe rodhimi i zerit do te jete ne nje super cilesi.

Kasetofoin pervec telekomades mundeni ta kontrolloni edhe me butonat qe ka ne struktren e tij.

Material prej te cilit eshte ndertuar produkti eshte ABS shume clesore edhe praktike.

Permasat e tij jane 17.8 x 5.0 x 12.5cm.

SPECIFIKAT
 • Ekran LCD : 3,5 .
 • Ndricimi : LED i kuq
 • Karta SD / MMC media media, MP3 player
 • Sistemi total i radios dixhitale me saktesi te larte.
 • Stacioni automatik i paravendosur, skanimi i stacionit të paravendosur
 • Funksioni plotësisht i telekomandës infra të kuqe
 • Radio FM me 18 stacione të paravendosura
 • Rreshtimi i besueshmërisë së lartë RCA
 • Funksioni i orës reale
 • Ekran LCD
 • Mbështet BT
 • Portat lidheses USB dhe karta SD.
 • Kapaciteti 16 GB.
 • Audio: MP3, WMA dhe ACC.
 • Frekuenca e FM: 76.1MHz – 107.9MHz.
 • Fuqia: 12V.

Bli Online | Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon per makine Mp3 Player 5207 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon 5207 blerje online dyqan taxi

Kasetofon per makine Mp3 Player 5207 | Bli Online