Radio Mp3 Player Auto 1782 | Kasetofon me telekomade

1,690 L

Ka stok

  • Lidhet me portat si : USB / SD / MMC.
  • Audio: MP3 / WMA.
  • Gama e akordimit të radios FM: 87.5 – 108.0MHz.
  • Frekuenca: 20 – 20000Hz.
  • Fuqia : 4 x 45W.
  • Tensioni: 12V.
  • Dimensionet: 188 x104 x 56 mm.
KODI: ECC-20070008 Kategori: , , ,

KASETOFON ME TELEKOMANDE PER CDO MAKINE

Paisje e përsosur per makinat për udhëtime të gjata. Ai siguron cilësinë dhe riprodhimin e jashtëzakonshëm të këngëve tuaja të preferuara persa i perket kthjelltesise edhe qartesise se tingullit..

RADIO Mp3 Player Auto 1782

Projektuar per te degjuar muzike ne radio, nga celulari juaj edhe per te kryer telefonta.

Kasetofoni perbehet me telekomande, gje e cila e bene me funksional edhe me praktik perdorimin e tij. Me telekomaden ju do ta keni me te thjeshte qe te nderroni stacionet e radios.

Ky kaseton ka hyrjet USB dhe AUX të instaluar në panelin e përparmë dhe ju mund te lidheni me shume thjeshtesi.

Kjo paisje nuk pranon CD apo kaseta, kete mund ta lidhni vetem me fishat perkates.

Radio Mp3 Player Auto 1781 i ruan te gjitha karakteristikat e zerit pa i shtremberuar ato.

Ju mund t’i pergjigjeni lirisht telefonatat tuaja pa i hequr duart nga timoni edhe pa rrezikuar keshtu vozitjen tuaj.

SPECIFIKAT

Krijon lidhje me ane te bluetooh me paisjet e tjera.radio mp3 player kasetofon makine bli online dyqan taxi

Tregon kohen reale ne ekranin LCD.

Me 18 stacione radioeje.

Lidhet me portat si : USB / SD / MMC.

Audio: MP3 / WMA.

Perbehet nga kater altorpalant.

Gama e akordimit të radios FM: 87.5 – 108.0MHz.

Frekuenca: 20 – 20000Hz.

Fuqia : 4 x 45W.

Tensioni: 12V.

Dimensionet: 188 x104 x 56 mm.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Blerje Online ne dyqanin me te madh.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Radio Mp3 Player Auto 1782 | Kasetofon me telekomade”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio mp3 player kasetofon makine bli online dyqan taxi

Radio Mp3 Player Auto 1782 | Kasetofon me telekomade