Kasetofon makine me Android 8.1 | 10.1 inch

12,490 L13,990 L (-4%)

 • Karte Memorie ROM: DDR3 1GB.
 • Sistemi Operativ: Android 8.1.
 • Kapaciteti RAM : 16GB.
 • Suporton format video MP4.
 • Tensioni i punës: 10.8 ~ 14.8V.
 • Madhësia e ekranit: 10.1 inch.
 • Touch Screen: Po.
 • CPU: Quad Core CPU Processor 1.5GHz.
Pastro
KODI: ECC-20070001 Kategori: , , ,

KASETOFON MAKINE ME ANDROID 8.1  

Kasetofon makine me Android 8.1 me ekran 10.1 inch superton pamje me cilesi të lartë edhe tejet te pastra edhe te kthjellta.
Me te ju mu mund te shihni cdo gje qe deshironi mjaftoni te klikoni ne te. Nje nga modelet e fundit me te kerkuara vjen posacerisht per ju ne Dyqan Taxi.

KASETOFON ME EKRAN 10.1 INCH PER MAKINE

E pajisur me nje mikrofon te integruar i cili pasqyrn nje audio tejet te paster edhe telefonatat do t’i beni pa u shqetesuar aspak se ne cilen siperfaqe po leviz makina juaj.
Kasetofon makine me android 8.1 nuk e shkeput lidhjen apo te deformoje tingullin, pavarsisht cilesise se siperfaqes se rruges qe ju jeni duke pershkruar. Kjo nuk do te ndikojne ne performancen e kasetofonit.
Gjithashtu ju mund ta shoqeroni ate me kamer , ose me kamer ne portotarge e cila ju vjen ne ndihme kur ka shume trafik, ose ne momentet kur deshironi te parkoni makinen tuaj.

KASETOFON MAKINE MULTIFUNKSIONAL kasetofon me android 8.1 dhe ekran 10.1 bli online ne dyqan taxi

Pavarsisht se kasetofon juaj per makine eshte ne pune, ju mund të beni te tjera lundrime ne te. Psh. ai mund te jete duke luajtur muzike nderkohe qe ju shihni nje imazh te caktuar ne telefon.
Krijon lidhje me bluetooth me telefonin tuaj, aty ku cdo infromacion qe mban telefoni juaj ju mund ta shkarkoni menjehere ne kasetofon. Ekrani me touch do ja u beje edhe me te lehte kete veprim.
Gjithashtu suporton format video flv 3gp Mp4.

NjE RRUGE E GJATE ME KASETOFON ANDROID 8.1

Udhetimet e gjata jane shpeshhere te lodhshme, sidomos per femijet e vegjel, por me Kasetofon makine me android te cilin ne ja u mundesojme ky problem do te zhduket nga jeta juaj.

Per te pasur nje udhetim te kendshem!

Vendosni muziken e preferuar te femijeve, dhe te te afermeve tuaj ne nje prekje te vetme duke e bere udhetimin edhe me te kendshem.Me te ju mund te shihni filma, futboll, te degjoni muzike, te beni telefonata etj. Ekrani 10.1 inch cilesor, me prekje, do ja u lehtesoje teper kete proces.

Kasetofon per makine ne shitje , shume praktik edhe funksional ne perdorim.

Navigimi GPS – Shkarkoni Tani Google Maps ne kasetofonin tuaj, përdorni WiFi-n praktik per HotSpot nepermjet telefonit tuaj.

KASETOFONI ME I BUKUR DHE PRAKTK

Me Kasetofon me ekran 10.1 inch ju mund te flisni me te afermit tuaj me videocall, pasi ai e ka kete opsion.

Gjithashtu ju mundeson shkarkimin e hartes offline, kjo ndodh per arsye se edhe ne ato vende ku interneti do te jete shume i ngadalte ju akoma do te mund te shihni udhezimet per ne rrugen ku jeni nisur.

Bejeni cdo udhetim tuajin me te bukur, terheqes dhe jo stresues per ju dhe te afermit tuaj.

Gjuhet qe Kasetofon makine mbeshtet:

Indonezisht / Malajze / Czecheke / Gjermanisht / Anglisht / Spanjisht / Filipinisht / Frengjisht / Kroatisht / Italisht / Letonisht / Lituanisht / Hungarisht / Hollandisht / Norvegjisht / Bokmal / Polonisht / Portugeze / Rumanisht / Sllovake / Finlandisht / Suedisht / Vietnamisht / Turqisht / Greqisht / Bullgarisht / Rusisht / Ukrainisht / Hebraisht / Urdu / Arabisht / Persisht / Indo Lokale / Bengalisht / Tailandeze / Kmere / Koreane / Kineze e Thjeshtuar / Kinezisht / Japoneze Tradicionale

SPECIFIKAT

 • Karte Memorie ROM: DDR3 1GB
 • Mbështetja per leximin e disqeve U (audio / video / foto)Kasetofon Android 10.1 inch bli online dyqan taxi
 • Kapaciteti RAM : 16GB.
 • Funksioni i pamjes së pasme (kamera e pamjes së pasme opsionale)
 • Suporton format video MP4.
 • Tensioni i punës: 10.8 ~ 14.8V.
 • Ekrani: 10.1 inch.
 • Rezolucioni i ekranit: 1024 * 600
 • Touch Screen: Po.
 • Sistemi Operativ: Android 8.1.
 • Lidhshmëria Car-smartphone: mbështetje (për Android / për iPhone)
 • CPU: Quad Core CPU Processor 1.5GHz.
 • Lidhet me Wifi.
 • Modeli bluetooth: 4.0
 • Fuqia: 60Watt
 • Formatet e mbështetura audio: MP3 / WMA / WAV / APE / FLAC
 • Formatet e mbështetura të videos: RM / RMVB / AVI / MP4 / MKV / 3GP
 •  Formatet e mbështetura të fotografive: JPG
 • Kamera e pamjes së pasme: Po / Jo (opsionale)

BLI TANI | REALIZO BLERJEN TENDE ONLINE NE DYQAN TAXI 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

KOMBINIM

PLUS KAMERA, PORTOTARGE ME KAMERA, PA KAMERA

Be the first to review “Kasetofon makine me Android 8.1 | 10.1 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kasetofon Android me ekran 10.1 inch bli online dyqan taxi

Kasetofon makine me Android 8.1 | 10.1 inch

12,490 L13,990 L (-4%)

Shto ne Shporte