Kasetofon per makine me telekomande ne shitje

6,900 L

Ka stok

Kasetofon per makine me telekomande  Al Voice 4168Al ideal per ti bere udhetimet me argetuese. Me lidhje Bluetooth te shpejte, mund te realizoni thirrje telefonike nepermjet tij dhe te degjoni muzike nga telefoni juaj.

KODI: 21211112 Kategori: ,

KASETOFON PER MAKINE ME TELEKOMANDE

Kasetofon per makine me telekomande qe ju sjell muzike cilesore ne makinen tuaj. Ruan detajet e zerit pa i shtremberuar ato, duke prodhuar audio te paster per udhetimet e gjata.

Funksionon me telekomande, ku ju mund te kontrolloni fillimin, ndalimin e muzikes apo ndryshimin e stacioneve te radios.

Kasetofon per makine Al Voice Player 4168Al

Radio FM me stereo me cilesi te larte, e cila mund te kerkoje kanale ne menyre te plote automatike.

Kasetofon me dizajn praktik dhe cilesi te larte. Degjoni muziken, lajmet dhe informacionet mbi trafikun kudo.

I pajisur me ekran te madh LCD per funksionimin vizual dhe shfaqja e ID-se dhe emrit te telefonuesit ne hyrje.

Ky kasetofon do te jete shoqeruesi perfekt ne cdo udhetim tuajin me makine, duke ua bere gjithcka me te lehte fale opsioneve te tij.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

,

Be the first to review “Kasetofon per makine me telekomande ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine me ekran dhe pult bli online ne dyqan taxi

Kasetofon per makine me telekomande ne shitje