Kabell Audio 3.5mm Baseus YIVEN

800 L

Ka stok

KODI: Kabell Audio 3.5mm Baseus YIVEN Kategori: ,

Kabell Audio 3.5mm Baseus YIVEN

Fishe i fortë Aux që vjen me ngjyra të ndryshme dhe mund të përdoret për të lidhur telefonin tuaj me burime të ndryshme të jashtme. Të tilla si HDMI, Altoparlantë, Smartphone, kasetofone makine etj.

AUX male to male me cilësi të lartë 3.5 mm. Transmetim me performancë të lartë, besueshmëri të lartë dhe zë i pastër.

Priza e praruar në ar siguron besueshmëri dhe zvogëlon humbjen e sinjalit. Material alumini me  cilësi të lartë, materialin TPE dhe veshje të ngurte dhe të qëndrueshme.

Me SR të përforcuar në kryqëzimin e shufrës së telit dhe ndërfaqes, ajo i reziston përkuljes dhe thyerjes.

FISHE AUX | MALE TO MALE

Eshtë kompakt dhe i qetë, duke rezultuar në tingull më të mirë. I përshtatshëm për tu lidhur me altoparlantët portabël / altoparlantët e makinës që mbështesin portën AUX.

Plug and play, nuk ka nevojë për përshtatës apo pajisje shtesë .Ideale për lidhjen e pajisjeve audio portative me sistemin tuaj audio në shtëpi, stereo makine, altoparlant portativ ose pajisje të tjera me porte 3.5 mm.

Specifika

Emri i markës: BASEUS

Male to male (1 metër gjatësi)

Numri i modelit: Jack 3.5 kabell audio

Zbatimi: DVD Player, Kamera, Për iPod, Altoparlant, Kompjuter, Përforcues, Multimedia, Televizion, MP3 / MP4 Player

Materiali: Aliazh alumini + TPE + Metrazhe Funksioni: Porti i kabllit Audio Aux

Modeli i telefonit: Për iPhone 6 6s Samsung Xiaomi Huawei Sony HTC LG Meizu Tipar: Aux Jack

Përdorimi  Kabllo Aux / Kabllo Audio / Kabllo Audio / Kabllo kufjesh 3.5 mm

Përdorimi: Kabllo Aux për Makinë / Kabllo Aux iPhone / Kordon Aux / Telefoni i Altoparlantit

Be the first to review “Kabell Audio 3.5mm Baseus YIVEN”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe baseus m30 online dyqan taxi

Kabell Audio 3.5mm Baseus YIVEN