Kasetofon makine Pioneer | Car stereo 3255BT

2,500 L

Ka stok

KODI: kasetofon-makine-pioneer Kategori: ,

KASETOFON MAKINE PIONEER

Kasetofon perfekt per makinen tuaj me mundesi te pafundme navigimi.

I pajisur me USB / AUX / Radio Player, iOS / Android / Bluetooth / Kontroll Subwoofer.

Me Bluetooth te integruar per transmetim muzikor audio dhe thirrje telefonike.

Kasetofon makine Car stereo 3255BT

Kasetofoni ka ekran te madh LCD per pamje vizuale te qarte te muzikes, thirrjeve telefonike dhe volumit.

Car stereo me dy porta USB per te lidhur dy pajisje njekohesisht. Gjithashtu ka butona per nderrimin e frekuences te radios.

I pershtatshem me te gjitha makinat qe kane hapesire single din te kasetofonit.

Praktik dhe shume funksional, me kualitet te larte per cdo makine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon makine Pioneer | Car stereo 3255BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine pioneer blerje online ne dyqan taxi

Kasetofon makine Pioneer | Car stereo 3255BT