Kasetofon makine me ekran | Me USB

4,490 L5,990 L (-25%)

S’ka stok

Materiali: Plastik & Metal
Tensioni: 12V
Lloji me Kamera
Ekrani: 4.1inch
Butona me 7 ngjyra LED
Dimensionet e Produktit: 188*85*58mm ose 7.40*3.35*2.28inch
Pesha: 850g
Me 2 Porta USB ( nje per te karikuar telefonin & tjetra per te degjuar muzike)
Gjuhet: Anglisht, Spanjisht, Portugalisht, Rusisht, Italisht, Germanisht, Frengjisht, Turqisht etj

KODI: kasetofon-makine-p5131 Kategori: , Etiketime: , ,

Kombinime

KASETOFON MAKINE ME EKRAN P5131

Kasetofon makine me Ekran ne Shitje | Kasetofona ne Dyqan Taxi 

Lidhje me Bluetooth

Përgjigjuni dhe bëni thirrje pa i perdorur duart tuaja dhe mbi te gjitha pa asnjë shpërqendrim. Mikrofoni i integruar ne brendesi ne kete kasetofon mbledh zërin tuaj dhe altoparlantët e automjetit tuaj për t’ju lejuar të dëgjoni personin në anën tjetër te telefonit. 

kasetofon makine me ekran ne shitje ne dyqan taxi

Kontrolloni Muziken tuaj te preferuar 

Luaj muzikë në pajisjen tënde dhe nepermjet Bluetooth degjoni me me teper volum dhe bas ne kasetofonin P5131. Mbështetja e mediave dixhitale përfshin formatet e skedarëve MP3 dhe WMA. Regjistrohuni në stacionet radio FM për muzikë, lajme, sporte dhe infromacionet me te fundit ne kohe reale.

E përputhshme me daljen audio nga telefonat inteligjentë, si dhe me MP3 player. Thjesht futeni dhe filloni të luani

Kasetofon me 2 Porta USB
Me 2 porta USB ju jep mundësinë që të keni një bibliotekë të madhe të skedarëve audio në majë të gishtave. Inputi ndihmës është një mënyrë e përshtatshme për t’u lidhur me MP3 player tuaj. Nje porte sherben per te degjuar muziken tuaj te preferuar, ndersa ne porten tjeter ju mund ta perdorni per te karikuar telefonin tuaj.

Kasetofon makine me Ekran ne Shitje | Kasetofona ne Dyqan Taxi

 

kastofon makine me ekran kasetofona ne shitje ne dyqan taxiSpecifikimet Teknike

Materiali: Plastik & Metal
Tensioni: 12V
Lloji me Kamera
Ekrani: 4.1inch
Butona me 7 ngjyra LED
Dimensionet e Produktit: 188*85*58mm ose 7.40*3.35*2.28inch
Pesha: 850g
Kasetofon me 2 Porta USB ( nje per te karikuar telefonin & tjetra per te degjuar muzike)
Gjuhet: Anglisht, Spanjisht, Portugalisht, Rusisht, Italisht, Germanisht, Frengjisht, Turqisht etj.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon makine me ekran | Me USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine me ekran ne shitje ne dyqan taxi

Kasetofon makine me ekran | Me USB

4,490 L5,990 L (-25%)