Kasetofon Android me monitor | GPS Sensor

15,900 L

Ka stok

Kasetofon Android me ekran te madh dhe te holle prej 5,0 inch, ju mundeson te perdorni te gjitha aplikacionet e smartphone-it tuaj ne makine me ane te lidhjes Bluetooth.

KODI: i2172162 Kategori: ,

KASETOFON ANDROID ME MONITOR GPS SENSOR

Me kete kasetofon Android Parrot, ju mund te perdorni te gjitha aplikacionet e smartphone-it tuaj ne makine: navigimi ne internet,  muzika, informacioni, radio, biseda telefonike, GPS.

Ju gjithashtu mund te perdorni te gjitha burimet tuaja muzikore dhe funksionet e tjera pa perdorur telefonin.

Hyni ne muziken tuaj nga burime te ndryshme: iPod / iPhone, USB, karta SD, Bluetooth, Line In dhe aplikacione muzikore.

Kasetofon Android me sensor GPS

Kasetofoni ka nje ekran te madh me prekje dhe nje telekomande wireless per funksionim me te lehte dhe praktik.

Lundroni ne internet duke perdorur  3G / 4G ose hotspot me telefonin. I pajtueshem me Android dhe IOS.

Sinkronizoni automatikisht telefonin me kasetofonin dhe beni thirrje telefonike ne menyre te sigurt ne timon, fale njohjes se zerit.

Kontroll i plote dhe unik mbi aplikacionet dhe permbajtjen multimediale, me ekranin 5 inch me prekje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “Kasetofon Android me monitor | GPS Sensor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon me ekran 5 inch parrot ne shitje online dyqan taxi

Kasetofon Android me monitor | GPS Sensor