Kase telefoni e papaershkueshme nga uji per biciklete

1,800 L

Ka stok

KODI: i-98787983 Kategori: ,

KASE TELEFONI E PAPERSHKUESHME NGA UJI

Kase telefoni per biciklete, e papershkueshme nga uji per te mbajtur te sigurt telefonin tuaj edhe ne dite me shi.

I pershtatshem per shumicen e modeleve te telefonave deri ne 6.5 inch.

Kasa me mbyllje te integruar, perballon ne menyre efektive motin me shi pasi nuk lejon futjen e pikave te shiut brenda saj.

Eshte shume i lehte per t’u perdorur dhe instaluar, dizajni kompakt e ben ate me praktik.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Kase telefoni e papaershkueshme nga uji per biciklete”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kase telefoni kunder ujit bli online ne dyqan taxi

Kase telefoni e papaershkueshme nga uji per biciklete