Karrige kampingu e palosshme me mbajtese gote

2,990 L

Ka stok

KODI: b-32410002 Kategori: ,

KARRIGE KAMPINGU ME MBAJTESE GOTE

Karrige kampingu me mbajtese gote. Me cilesi te larte dhe rezistence per perdorim afatgjate.

Eshte bere nga pelhure oxford pvc e papershkueshme nga uji.

Sistemi i kembeve me skelet metalik ne forme te kryqezuar ofron rezistence te larte gjate qendrimit ulur.

Kapacitet mbajtes deri ne 110 kg peshe, me dizajn te palosshem qe nuk ze hapesire ​​ne bagazhin e makines.

Gjeresia e karriges: 50 cm Thellesia e karriges: 50 cm Lartesia nga toka: 42 cm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

karrige

Ngjyra

Be the first to review “Karrige kampingu e palosshme me mbajtese gote”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karrige pikniku online nr dyqan taxi

Karrige kampingu e palosshme me mbajtese gote