Kabell Aux 1500mm | Earldom

500 L

Ka stok

KODI: Kabell Aux 1500mm Kategori: ,

KABELL AUX 1500MM EARLDOM

Kabell Aux 1500mm Earldom ju lejon të lidhni çdo pajisje të lëvizshme muzikore me audio 3.5 mm në sistemin audio të makinës suaj, bokse stereo shtëpiakë dhe pajisjet e tjera audio.

KABELL AUX 3.5MM EARLDOM

Bërthama kabllovike përdor bakër të pastër, duke i dhënë sinjalit audio një transmetim besnik, pa humbje.Kablli ka një dizajn të rrumbullakët, materiali ombrellë dhe anti-ngatërresa e bëjnë atë më të përshtatshëm për t’u përdorur. Garantuar për të sjellë cilësi të përsosur të tingullit.

Kabëll audio Premium 3.5 mm Earldom për lidhjen e një iPod, iPhone ose media player me një stereo makine ose altoparlant. Përmban kabllo të këndit të drejtë dhe ultra të hollë me lidhje dhe ruajtje të lehtë. Lidhësi i hollë i kutisë metalike ju lejon ta futni atë në pajisjen burimore pa hequr kutinë / skedën e telefonit.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Kabell Aux 1500mm | Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earldom aux kabell bli online dyqan taxi

Kabell Aux 1500mm | Earldom