Fishe 3RCA ne Aux – Stereo – Audio – Video – Dyqan Online

790 L

Ka stok

  1. Ndertuar me materiale rezistente ndaj korrozionit me cilesi te larte. Sigurojne transmetim audio, stereo superior pa humbje te sinjalit dhe zhurmes.
  2. Projektuar te lidhe prizen mashkull ne femren 3RCA
KODI: 3rca-cable-to-aux Kategori: ,

FISHE 3RCA NE AUX

Fishe 3RCA ne Aux – Dyqan Online

  1. Ndertuar me materiale rezistente ndaj korrozionit me cilesi te larte. Sigurojne transmetim audio, stereo superior pa humbje te sinjalit dhe zhurmes.
  2. Projektuar te lidhe prizen mashkull ne femren 3RCA
  3. Ju lejon te lidhni pajisjet audio portative me sistemin audio ne shtepi, sic eshte nje Smartphone, MP3 player ose tablete apo TV etj.
  4. Gjatesia e kabllos eshte 1.5m.

    Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fishe Audio Video

Be the first to review “Fishe 3RCA ne Aux – Stereo – Audio – Video – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe 3RCA ne AUX Dyqan taxi dyqan online

Fishe 3RCA ne Aux - Stereo - Audio - Video - Dyqan Online