Jorgan prej Mendafshi – Victoria Silk For All Year

19,990 L

Ka stok

 • Perbehet  nga materiale pambuku me mbushje mendafshi cilesor
 • Perthith te gjithe lageshtiren
 • Ideale per t’ju siguruar nje gjume te rehatshem
 • E pershtatshme per te gjitha stinet e vitit
 • Permasat : 250 x 200 cm
KODI: 3830065442944 Kategori: , ETIKETIMI:

JORGAN MENDAFSHI VICTORIA

Jorgan medafshi Viktoria i pershtashem per cdo stine te vitit. Me cilesine me maksimale dhe cmimin me te mire duke porositur vetem ne Dyqan Taxi.

JORGAN PREJ MEDAFSHI – VICTORIA SILK FOR ALL YEAR

Jorgani prej medafshi Viktoria eshte i perbere nga materiale pambuku me mbushje mendafshi cilesor e cila do ju perkedhele me butesi lekuren tuaj.

Jorgani jep freski ne muajt e nxehte te veres dhe ruan temperaturat e ngrohta ne dimer.

Jorgani perthith te gjithe lageshtiren duke mos ju lejuar qe te djersisni gjate gjumit. Me te ju do te beni nje gjume komod dhe te qete.

JORGAN PREJ PAMBUKU NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXIjorgan-prej-medafshi-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 • Perbehet  nga materiale pambuku me mbushje mendafshi cilesor
 • Perthith te gjithe lageshtiren
 • Ideale per t’ju siguruar nje gjume te rehatshem
 • E pershtatshme per te gjitha stinet e vitit
 • Permasat : 250 x 200 cm
 • Kodi: VP0641

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

jorgan

Ngjyra

Be the first to review “Jorgan prej Mendafshi – Victoria Silk For All Year”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan prej Mendafshi - Victoria Silk For All Year