Jorgan Aloe Vera Mikrofiber Blerje Online

3,490 L

Ka stok

17444

KODI: 3830055836326 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Aloe Vera Mikrofiber

Jorgan Aloe Vera

  • Ideal per ta perdorur gjate gjtihe vitit ne cdo stine te tij.
  • Material 100 % mikrofiber i bute dhe i rehatshem i cili ju mban ngrohte ne dimer dhe fresket ne vere.
  • Aroma qetësuese e aloe veres me veti antibakteriale dhe anti-stretuese e cila rrit cilësinë e gjumit.
  • Aminoacidet e saj qetësojnë në mënyrë efektive lëkurën e prirur ndaj alergjisë dhe i japin asaj një ndjenjë të butë.
  • Mund ta lani lehtesisht ne lavatrice ne 60 ° C.
  • Dimensionet: 200 x 200 cm.
  • Kodi: VP0070.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Aloe Vera Mikrofiber Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Aloe Vera Mikrofiber Blerje Online