Jorgan Andorra me fibra bambuje

3,990 L

Ka stok

17561

KODI: 3830055839426 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Andorra me fibra bambuje

Jorgan Andorra me fibra bambuje

  • I pershtatshem per tu perdorur gjate gjithe vitit ne cdo stine, material 100% pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit.
  • Teper miqesor cka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme.
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje.
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice!
  • Dimensione: 140 x 200 cm.
  •  Kodi: VP0072.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Andorra me fibra bambuje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Andorra me fibra bambuje