Jorgan Dekorativ, 140×200, bezh

2,790 L

Ka stok

20082

KODI: 3830069729362 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Jorgan Dekorativ

Jorgan dekorativ 4 ne 1

  • Multifunksional pasi mund të përdoret si një batanije, jastëk, mbulesë tavoline ne piknik apo si një xhep praktik i këmbëve.
  • Bërë nga mikrofibra cilësor dhe të butë që janë jashtëzakonisht të hollë dhe miqësorë për lëkurën tuaj, Lahet lehtesisht ne 40 grade
  • Dimesione: 140 x 200.
  • Ngjyre bezhe.
  • Kodi: VP0547

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Jorgan Dekorativ, 140×200, bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Dekorativ, 140x200, bezh