Jastek udhetimi per qafen | U Shape Neck Pillow

1,490 L2,490 L (-40%)

Ka stok

Jastek udhetimi shume funksional

Fryhet dhe paloset me lehtesi

Jep rehati maksimale gjate udhetimve

Siguron mbeshtetje te plote te qafes

KODI: jastek-udhetimi KATEGORIA:

JASTEK UDHETIMI PER QAFEN | NECK PILLOW

Jastek unik ideal per udhetime, i cili fryhet automatikisht fale qeses se ajrit te integruar qe e ben shume te pershtatshem ne perdorim.

Duke shtypur pompen e topit te integruar, mbushni jastekun e qafes ne piken e deshiruar te zgjerimit.jastek udhetimesh me fryrje online shop dyqan taxi

Perjetoni komoditet superior nga dizajni ergonomik i cili siguron mbeshtetje per qafen.

Shtrengimi i rregullueshem per mbeshtetjen e plote te qafes  ju jep nje pervoje me te qendrueshme  dhe me te rehatshme.

Bere nga nje material i bute, prej kamoshi me cilesi te mire, jo e demshme per lekuren dhe mund te lahet pa problem pas perdorimit.

Jastek shume funksional udhetimesh

Me perdorim te gjere eshte i pershtatshem per tu perdorur ne cdo udhetim te gjate si ne avion, makine, autobuse, trena, kamping etj.

Gjithashtu mund ta perdorni gjate pushimeve te punes apo edhe ne shtepi ndersa shikoni televizor.

Pershtatet ne menyre te perkryer me formen e qafes dhe siguron mbeshtetje te mire per rruazat e shtylles kurrizore. Parandalon dhimbjen e kokes dhe te shpatullave qe vijne si pasoje e pozicionit te keq te qendrimit.

Eshte shume i lehte per ta fryre ose shfryre, ne kohen kur nuk e perdorni ju mund ta shfryni dhe ta palosni ne qesen e integruar te saj.

Specifika

  • Jastek udhetimi
  • Materiali: Pambuk dhe qese ajri
  • Pesha: Rreth 85g
  • Permasa: Rreth 40cm * 28cm

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Jastek udhetimi per qafen | U Shape Neck Pillow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek qafe u shape online shop dyqan taxi

Jastek udhetimi per qafen | U Shape Neck Pillow

1,490 L2,490 L (-40%)

Shto ne Shporte