Jastek ortopedik | Comfort Memory Pillow | Bli Online

2,790 L

Ka stok

  • Madhesia standarte:  47 x 33 x 14cm.
  • I përshtatshëm për te gjitha moshat.
  • Ndihmon për të ndaluar gërhitjen gjate gjumit.
  • Ju ndihmon te mbani qendrimin e duhur per trupin tuaj.
  • Zbut dhimbjet ne shpinë, qafë dhe shpatulla.
  • Perfekte për të gjitha pozicionet e gjumit.
KODI: 6943608100205 Kategori: , ,

JASTEK PER MBESHTETJEN E QAFES DHE KOKES

Jastëku Comfort Memory Pillow eshte krijuar per te siguruar mbeshtetjen e qafes edhe kokes ne menyre qe te zvogeleoje dhimbjet e muskulore ne to, te mbaje qendrimin drejte ne menyre te atille qe te relaksoje dhe shlodhe muskujt.

JASTEKU ORTOPEDIK PER QAFEN EDHE KOKEN – PILLOW

Dizajni i vecante i jastekut siguron mbështetje maksimale të qafës.

Ai pershtatet shume mire me temperaturen e trupit dhe peshen e tij duke e mbajtur me pas qafen edhe koken ne perputhje me te ne menyre qe te funksionoje sa me mire ne cdo individ pavarsisht peshes edhe temperatures se ketij te fundit.

Me kete jastek ju nuk do te ndjeni nevoje te levizni gjate nates apo te rrotulloheni pafund per te gjetur rehatin tuaj pasi do ta gjeni menjehere komoditetin edhe rehatin per te bere nje gjume shlodhes. Për shkak se ndikohet shume nga temperatura, jasteku ne formen e shkumes merr nje forme te pershtatur me kthesat dhe konturet tuaja për të ulur presionin dhe për të siguruar një sipërfaqe perfekte për gjumë.

Jasteku Pillow ndikon shume edhe ne formen e shtylles kurrizore duke e vendosur ate ne formen qe duhet te jete. Ju do t’ju duhet pak kohe ne fakte qe te pershtateni me te duke qene se ndikon shume ne menyren tuaj te sjelljes.

Jasteket Comfort Memory Pillow kane nje madhesi standarte.

Ideal per te gjithe personat qe vuajne nga dhimbjet muskuloe ne qafe edhe ne shpine.jastek pillow gjume komod bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Permasat :  47 x 33 x 14cm.

I përshtatshëm për te gjithe.

Ndihmon për të ndaluar gërhitjen.

Ndihmë e dobishme për të sëmurët nga pagjumësia.

Zhduk pikat e dhimbshme të presionit.

Zbut dhimbjet e shpinës, qafës dhe shpatullave.

E përkryer për të gjitha pozicionet e gjumit.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe perfito cilesine me te mire me cmimin me te lire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

jastek masazhues

Ngjyra

,

Be the first to review “Jastek ortopedik | Comfort Memory Pillow | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek pillow gjume komod bli online dyqan taxi

Jastek ortopedik | Comfort Memory Pillow | Bli Online