Infrared Cooker Hoffmans | Pianure gatimi cilesore

3,800 L

Ka stok

Ka nje ekran LED dhe butona prekje per kontroll me te lehte dhe siperfaqja qeramike e ben shume te lehte per t’u pastruar. Me fuqi 2200W.

KODI: infrared-cooker-hoffmans-hm-096 Kategori: , ,

Infrared Cooker Hoffmans HM-8096

Infrared Cooker Hoffmans | Pianure gatimi cilesore

Ka nje ekran LED dhe butona prekje per kontroll me te lehte dhe siperfaqja qeramike e ben shume te lehte per t’u pastruar.
Me fuqi 2200W.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pianure

Be the first to review “Infrared Cooker Hoffmans | Pianure gatimi cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Infrared Cooker Hoffmans | Pianure gatimi cilesore

Infrared Cooker Hoffmans | Pianure gatimi cilesore