Ibrik uji me drite LED 2200W FA-5406-2

4,290 L

Ka stok

KODI: 9003898000221 Kategori: ,

IBRIK UJI ME DRITE LED 

Ibrik uji me drite LED dhe kapacitet 1.7 liter i nevojshem per cdo shtepi apo zyre.

Punon ne menyre perfekte, projektuar per te qene rezistent per perdorim afatgjate.  Rezistent edhe ndaj temperatures se larte.

I lehte ne peshe, me permasa praktike dhe jetegjate, bere nga celik inox me cilesi te larte dhe pastrohet lehtesisht.

Specifika:

  • Kapaciteti: 1.7 litra
  • Filtri i ujit
  • Ndricimi i brendshem
  • Fikja automatike
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Element ngrohes i fshehur
  • Fuqia: 2200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik uji me drite LED 2200W FA-5406-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik uji transparent online ne dyqan taxi

Ibrik uji me drite LED 2200W FA-5406-2