Ibrik caji inoks 2200W FA-5409-6 Water kettle

3,990 L

Ka stok

KODI: 9003898540963 Kategori: ,

IBRIK CAJI INOKS

Ibrik caji i bere nga material rezistent celik inoksi me dizajn unik qe pershtatet ne kuzhina moderne dhe klasike.

Me nje kapacitet prej 1.7 litrash eshte i pershtatshem per te gjithe familjen per te pire caj, kafe, apo ngrohur ujin.

Kendi praktik i vendosjes 360° e ben te lehte vendosjen e enes ne pllake nga te gjitha anet. Tregues te nivelit te ujit qe lexohet lehte, filter, baze celiku inox me element ngrohjeje te fshehur dhe fikje automatike per mbrojtje kunder djegies.

Specifika:

  • Kapaciteti: 1.7 litra
  • Fikja automatike
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Filter uji i ndashem
  • Rrotullimi 360 °
  • Trup inox
  • Fuqia: 2200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Ibrik

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Ibrik caji inoks 2200W FA-5409-6 Water kettle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5409 6 online ne dyqan taxi

Ibrik caji inoks 2200W FA-5409-6 Water kettle