Hoverboard per femije | Smart balance 10 inch

17,900 L

Ka stok

KODI: hoverboard-10inch KATEGORIA:

HOVERBOARD PER FEMIJE | SMART BALANCE 10 INCH

Hoverboard me dizajn jo vetem terheqes por edhe praktik per femije.

Me vete balancim fale ndertimit te tij do te jete akoma me i sigurt per tu perdorur nga ata.

E bere nga materiali ABS + PC me force te larte. Rezistent ndaj perdorimit afatgjate, gervishtjeve, renieve dhe kundra tronditjeve te rruges fale gomave te trasha.

Hoverboard per femije dhe te rritur 10 inch

Ky hoverboard eshte i pershtatshem si per femije dhe te rritur fale ndertimit rezistent te tij. Me diameter te rrotave 10 inch siguron kapacitet te madh mbajtes.

Goma me cilesi te larte kunder rreshkitjeve dhe me absorbim te goditjeve, ruajne lehtesisht ekuilibrin.

Sistemi inteligjent i ekuilibrit e ben hoverboardin te lehte per tu perdorur nga vete femijet.

Me mbrojtje te shumefishte nga pjerresia, nga kufiri i shpejtesise dhe bateria e ulet.

Hoverboardi vjen i pajisur me drita LED, lidhje Bluetooth per muzike dhe bateri te rikarikueshme litiumi per deri ne 8 km distance.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Hoverboard

Ngjyra

Dimensionet

10 inch

Be the first to review “Hoverboard per femije | Smart balance 10 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hoverboard per femije shitje online ne dyqan taxi

Hoverboard per femije | Smart balance 10 inch