Hoverboard 6.5 inch per femije ne shitje | Bli Online

14,900 L

 

  •  Rrotat 6.5 inç.
  • Pershkruan deri ne 20 km te plota.
  • Shpejtësia qe ka eshte 12kmph.
  • Rimbushet brenda 3 oresh.
BluE verdheE zeze
Pastro
KODI: Hoverboard KATEGORIA:

HOVERBOARD PER FEMIJE 6.5 INCH

HOVERBOARD PER FEMIJET 6.5 INCH NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

Hoverboard-i 6.5 inch eshte nder me te miret ne llojin e vet me nje altoporlant te integruar me bluetooth dhe nje dizajn modern te guximshem.

Femijet tuaj do te terhiqen shume shpejt prej tij dhe ai do te behet miku shoqerues me i mire i tyre.

Hoverboard 6.5 inch mund te pershkroje deri ne 20 km me se e mjaftueshme qe femijet tuaj te jene shume te kenaqur dhe te argetohen me te. Ky hoverboard karikohet per nje afat kohor 90 minuta.

C’ka do te thote qe nuk do t’ju duhet shume te lini femijet tuaj te presin.

Keta Hoverboard punojne me bateri Samsung shume cilesore pa u shqetesuar aspak per kualitetin e tyre dhe per sigurine qe ofrojne per femijet tuaj.

Fakti qe ato karikohen per nje kohe shume te shkurter ne krahasim me kohen qe mund te punojne eshte nje tregues mjaft i mire qe Hoverboard 6.5 inc ka nje cilesi tejet te larte.

Kane nje dizajn shume klasik dhe elegant.

Mund t’ia merrni femijes kudo me vete.

HOVERBOARD 6.5 INCH NE SHITJE ONLINEhoverboard 6.5inch per femije bli online dyqan taxi

Ideuar per femijet 4-9 vjeç.

Me bateri origjinale Samsung.

Rrotat 6.5 inç.

Pershkruan deri ne 20 km te plota.

Shpejtësia qe ka eshte 12 kmph.

Rimbushet brenda 3 oreve.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Hoverboard

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Hoverboard 6.5 inch per femije ne shitje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hoverboard 6.5 inch per femije ne shitje | Bli Online