Hekur rrobash me pllake qeramike 2200W FA-5618-7

3,490 L

Ka stok

HEKUR RROBASH FA-5618-7

Hekur rrobash me avull dhe pllake qeramike per ti mbrojtur rrobat gjate hekurosjes.

Punon ne menyre te thate, me avull, vertikalisht dhe horizontalisht. Pllaka qeramike me permasa 22 x 12 cm ne forme precize ka 49 vrima avulli per hekurosje perfekte te rrobave.

Me funksion anti kalk ka veti vetepastrimi kunder smercit.

Specifika:

  • Rezervuari i ujit 400 ml
  • Anti pikim dhe vete pastrim
  • Zgjedhja e temperatures e ndryshueshme
  • Pllake qeramike 22 x 12 cm
  • 49 vrima avulli
  • Shpejtësia e avullit deri në 30 g/min
  • Fuqi 2200W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Hekur rrobash

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Hekur rrobash me pllake qeramike 2200W FA-5618-7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me avull 2200w online ne dyqan taxi

Hekur rrobash me pllake qeramike 2200W FA-5618-7