Varese dhe tharese rrobash | Electric drying rack

1,990 L

Ka stok

KODI: varese-therese-rrobash Kategori: , , ,

VARESE DHE THARESE RROBASH

 -Tharëse për varëse rrobash të palosshme elektrike.

-Ideale për udhëtime.

-Mund të pajiset me tub këpucësh.

Përdoret për të tharë rrobat dhe këpucët gjithashtu për të parandaluar rritjen e baktereve.

THARESE RROBASH OFERTE NE DYQAN TAXI

1. Mbulesa e ajrit formohet brenda rrobave, në mënyrë që ajri i nxehtë të mblidhet dhe të qarkullojë në rroba për të tharë rrobat shpejt.

2. Ka mënyra 1 orë, 2 orë dhe 3 orë për të zgjedhur, në varësi të numrit të rrobave dhe motit.

3. Për shumë qëllime: i përshtatshëm për tharjen e këpucëve, kapeleve, furnizimeve për foshnje, çdo rroba tharëse të dëshiruar dhe produkteve të tjera.

4. Me daljen e ajrit me shumë drejtime, modaliteti i dyfishtë i nxehtë dhe i ftohtë mund të ndizet në çdo kohë, për të përmbushur nevojat e përditshme.

5. Modeli mini, i lehtë për tu ruajtur, mund të bartet në çdo kohë, i përshtatshëm për përdorim në udhëtime.

6. Me aftësi të fortë mbajtëse, mbajtja maksimale e ngarkesës mund të rritet deri në 5 kg / 11lb.

Specifikim: Gjendja: 100% Brand New Lloji i artikullit: Tharëse rrobash Materiali: ABS Lloji i prizës: Priza SH.B.A. 110-240V Fuqia: 150W Kapaciteti maksimal i mbajtjes: 5 kg / 11 b Gjatësia: Përafër. 44cm / 17.3 inLartësia: Afërsisht 12,7,7 cm / 5 inç Pesha: Përafër. 550g / 19,4 oz

Specifikimet
 • Ngjyra e bardhë
 • Materiali: ABS
 • Madhësia: 39.5cm / 15.55 “x 21.5cm / 8.46″ x 6.5cm / 2.56 ”
 • Tensioni: tension i gjerë 110-220v
 •  Mbrojtja nga ndërprerja e energjisë: po
 • Metoda e ngrohjes: PTC
 • Pajisja e lartë: 350w
 • Ingranazh i ulët: 150w
 • Diapazoni kohor: 1-4 orë

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Varese dhe tharese rrobash | Electric drying rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

220V Foldable Clothes Hangers Electric

Varese dhe tharese rrobash | Electric drying rack

WhatsApp chat