Hekur me avull per hekurosje Lexical LSI 1013 Ceramic

4,390 L

Ka stok

HEKUR ME AVULL PER HEKUROSJE LSI 1013

Hekur me avull per hekurosje profesionale. Trup ne forme ergonomike me nje doreze te rehatshme te gomes qe ju lejon te kontrolloni ne menyre perfekte hekurin gjate hekurosjes.

Me pllake te veshur prej qeramike hekuri nuk do te ngjise rrobat dhe nuk do te lere asnje shenje tek to pas hekursojes.

Fale shtreses qeramike, rrobat tuaja do te hekurosen ne menyre perfekte.

Ne te njejten kohe, gryka e avullit e projektuar posacerisht e ben te lehte avullimin vertikal dhe hekurosjen.

Hekuri ka funksione te shumta per: hekurosje te thate, me avull, me presion te fuqishem te avullit, sperkatje e integruar dhe vetepastrim.

Specifika:

  • Pllake qeramike
  • Tharje / Sperkatje / Avull
  • Kontroll i rregullueshem i termostatit
  • Kontroll i ndryshueshëm i avullit
  • Mbrojtja nga mbinxehja
  • Kapaciteti i rezervuarit te ujit: 420 ml
  • Fuqi 2200 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Hekur me avull per hekurosje Lexical LSI 1013 Ceramic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lsi 1013 hekur rrobash online ne dyqan taxi

Hekur me avull per hekurosje Lexical LSI 1013 Ceramic