Hekur rrobash me pllake qeramike Steam Iron LSI-1014

2,690 L

Ka stok

HEKUR RROBASH LSI 1014 LEXICAL

Hekur rrobash me pllake qeramike per perdorim ne shtepi por edhe profesional.

Hekurosni rrobat lehtesisht dhe ne menyre te sigurt pa i djegur ato, fale pllakes qeramike kunder ngjitjes.

Me fuqi te larte 2200w  dhe avull te forte do te keni rroba pa rrudha ne vetem pak sekonda.

Kapaciteti i rezervuarit te ujit prej 400 ml do mundesoje hekurosje te vazhdueshme pa pasur nevoje per rimbushje te shpeshte

Karakteristika:

  • Pllake qeramike
  • Tharje/Spërkatje/Avull
  • Kontroll i rregullueshëm i termostatit
  • Kontroll i ndryshueshëm i avullit
  • Mbrojtja nga mbinxehja
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400 ml
  • Fuqia 2200w

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Hekur rrobash me pllake qeramike Steam Iron LSI-1014”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me pllake qeramike online ne dyqan taxi

Hekur rrobash me pllake qeramike Steam Iron LSI-1014