Hekur me avull dhe pllake qeramike LSI 1009 Lexical

3,390 L

Ka stok

HEKUR ME AVULL LSI 1009

Hekur me avull per hekurosjen e rrobave pa humbur ngjyren fillestare dhe pa i djegur, me ane te pllakes qeramike te tij.

Funksioni i vetepastrimit me ane te butonit ne trupin e tij.  Hekuri mundeson rregullimin e ndryshueshem te avullit dhe kotrnollin e temperatures ne varesi te rrobave qe hekurosni.

Tani mund te hekurosni me shpejt dhe me efikasitet fale ngrohjes me te shpejte, avullit te fuqishem, pllakes prej qeramike te qendrueshme dhe rezistente gjithashtu sistemit te ndalimit te pikimit.

Specifika:

  • Hekur me avull Lexical LSI-1009
  • Pllake qeramike
  • Funksioni i vetepastrimit
  • Rregullimi i ndryshueshëm i avullit
  • Kontroll i rregullueshëm i temperaturës
  • Rezervuari i gjerë i ujit 300 ml
  • Norma e avullit: 20 g/min

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Hekur me avull dhe pllake qeramike LSI 1009 Lexical”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur me avull per rroba online ne dyqan taxi

Hekur me avull dhe pllake qeramike LSI 1009 Lexical