Hedhja e kupave | Terapi me kupa per ftohje

1,500 L

Ka stok

Set me kupa per ftohje te cilat kane nje efekt pozitiv ne permiresimin e imunitetit dhe funksionimit te muskujve.

KODI: G-543232 Kategori: ,

HEDHJA E KUPAVE | TERAPI ME KUPA

Hedhja e kupave eshte nje nga metodat me te njohura si terapi per ftohje.

Kupat jane perdorur kryesisht per semundjet e rrugeve te frymemarrjes dhe muskulatures.

Terapi me kupa per ftohje

Seti per terapi per ftohje permban gota kupash me madhesi te ndryshme, ne menyre qe te kete nje madhesi te pershtatshme per cdo pjese te trupit.

Plastika me cilesi te larte eshte e forte dhe ofron nje nivel te larte higjiene.

Ky set prej 12 gotash plastike thithese te pajisura me nje pompe vakumi nuk ka nevoje te nxehet, ndryshe nga versionet tradicionale dhe jane shume te lehta per t’u perdorur dhe aspak te dhimbshme.

Transparente dhe e lehte per tu vezhguar ndryshimin e lekures.

Kupat nxisin funksionimin normal te legjeve te indeve dhe permiresojne qarkullimin e gjakut.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kupa per ftohje

Ngjyra

Be the first to review “Hedhja e kupave | Terapi me kupa per ftohje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

terapi me kupa per ftohje bli online ne dyqan taxi

Hedhja e kupave | Terapi me kupa per ftohje