Hard disk i jashtem Toshiba Canvio Basics | 1 TB 2TB

7,490 L9,900 L

 • Ruajtja bëhet e thjeshtë per ju.
 • Konfigurimi i lehtë dhe hyrja e shpejtë në përmbajtjen tuaj të ruajtur.
 • Lehtë për t’u përdorur.
 • Ndërfaqja: USB 3.0 (e përputhshme me USB 2.0)
 • Maks. Shkalla e transmetimit: 5,0 Gbit / s
Pastro
KODI: toshiba-canvio-basics Kategori: , , , ,

HARD DISK I JASHTEM TOSHIBA | 1 TB 2TB

hard disk i jashtem 1tb | hard disk toshiba | hard disk portable | Hard Disk i jashtem cmimi me i mire online

Me Toshiba Canvio nje hard disk i jashtem, do te zbuloni një nga mënyrat më të lehta për të shtuar hapësirë ​​ruajtëse në kompjuterin tuaj. Duke ofruar një navigim të thjeshtë “plug and play”. Gati për t’u përdorur me pc4 tuaj dhe nuk kërkohet instalimi i softuerit. Ngarkoni ose kopjoni skedarë në mënyrë te thjeshte dhe te shpejte nga kompjuteri ose laptopi juaj me hard disk portable.

Gjithçka që ju nevojitet, kudo që të shkoni!

hard disk toshiba bli online dyqan taxiHapasire shtese me Toshiba Canvio Basics | HARD DISK I JASHTEM

Me teknologjinë SuperSpeed ​​USB 3.0, deri në 4 TB të dhëna mund të transferohen shumë shpejt në serinë e disqeve të jashtme të forta Canvio Basic.

Këto pajisje janë të dizajnuara për Microsoft Windows, kështu që nuk kërkojnë asnjë softuer për t’u instaluar në pajisjet qe kane computer system Windows.

Kështu që ju mund të filloni të bëni kopje rezervë të të dhënave tuaja më të rëndësishme menjëherë.

HARD DISK I JASHTEM 1TB

Qoftë në lëvizje, dizajni kompakt me një mbeshtjellje mat i cili gjithmonë do te duket mirë. Falë pajtueshmërisë me USB 2.0, ju gjithashtu mund të lidhni lehtësisht pajisjen më të vjetër. Hard Disk 1TB ose 2TB, data storage solution.

Personal information juaj do te jete ne cdo kohe i sigurt dhe i mirembajtur. External hard drive me nje perfromance te larte.

Spinning disks sherbejne si hard drive, ku ne kete rast do e beje transferimin e te dhenave tuaja teper te lehte. Bejeni cdo dite ne laptopin tuaj edhe me te lehte. Dizajni kompakt dhe portabel ju mundeson ta merrni kudo me vete. Ideal per te ruajtur dokumentat tuaja te rendesishme. 
Kursim super i shpejtë tani edhe më i lehtë! Read and write. | Hard disk i jashtem

Read write heads!

Me më shumë se 50 vjet përvojë në teknologjinë e hard drive dhe standarde të patejkalueshme cilësie, Hard disk drive portative të Toshiba kane nje high performance dhe mbi te gjitha mbajnë të dhënat tuaj të sigurta kudo që janë.

Western Digital provides personal data solutions.hard disk portable blerje online dyqan taxi

Toshiba Canvio 1 TB apo 2 TB mund  të përdoret si hard drive rezerve i  muzikës, dokumenteve dhe te dhenave tuaja më të rendesishme. Ju mund të ruani filma në të dhe t’i shihni gjithashtu.

Toshiba Canvio Basics 5Gbps Hard Drive i jashtëm 2TB – Më shumë kapacitet, më shumë shpejtësi
Kapaciteti 2TB – Teknologjia SuperSpeed ​​USB 3.0 – Kompakt – Më i sigurt.

HARD DISK TOSHIBA

Ruajtja e të gjitha skedarëve tuaj në një vend të sigurt është dhe do te behet shumë e lehtë.

Nëse jeni duke kërkuar akoma më shumë kapacitet ruajtjeje, me pajisjen e re, hard disk i jashtme 2TB Toshiba Canvio Basics, do t’a gjeni menjehere ate se cfare keni qene duke kerkuar.

Kjo sepse po ju njohim me një nga modelet më të mira, i cili transferon skedarët shpejt me teknologjinë e tij SuperSpeed ​​USB 3.0. Modeli më i lehtë për t’u përdorur, nuk kërkohet instalimi i drejtuesit.

Vazhdoni leximin e meposhtem për të kuptuar pse ne e rekomandojmë hard disk portable per ju.

toshiba diskTE GJITHA TE DHENAT TUAJA NE NJE VEND TE VETEM

Me një kapacitet ruajtje prej 1 TB dhe 2 TB dhe një dizajn kompakt të strehimit dhe me një shtese mbuluese mat e cila e ben akoma edhe me terheqese, ky model ju ofron një kapacitet ruajtës spektakolar. Hard disk portable , te cilin mund t’a merrni kudo me vete.

Një model spektakolar që mundësohet përmes një porti të vetëm USB. Ka teknologji USB 3.0 që ju lejon të transferoni skedarë me shpejtësi maksimale nga PC-ja juaj.

Thjesht lidheni atë në PC tuaj dhe ajo do ta njohë pajisjen dhe do t’ju lejojë t’i përdorni të gjitha në mënyrë intuitive qe ju keni deshire.

Projektuar për udhëtimet tuaja! Hard disk portable | HARD DISK I JASHTEM CMIMI ME I MIRE ONLINE

Solid State | Hybrid disk | Expansion Card | Part ii | Hard Disk i jashtem cmimi me i mire Online

 • E vogël dhe kompakte, kështu mund ta përcaktojmë këtë hard disk të ri të jashtëm nga Toshiba. Ju lejon ta mbani me vete kudo lehtësisht.
 • Mund ta ruani edhe në nje  çantë shpine ose valixhe pa ndonjë problem, të dhënat tuaja gjithmonë do të shkojnë me ju në mënyrën më të sigurt të mundshme.
 • Gjithashtu eshte nje produkt shume praktik dhe i sigurt te cilin ju mund t’a merrni kudo e vete, ne cdo udhetim dhe cdo vend ku ju deshironi te shkoni.

TOSHIBA STORAGEtoshiba drive

HARD DISK I JASHTEM CMIMI ME I MIRE ONLINE

E ku ka me mire se ti keni te dhenat gjithmone me vete dhe perhere te sigurta ne cdo moment te dites suaj. Dhe nuk do te jeni ne asnje moment ne merak.

Përveç kësaj, Toshiba është një nga markat kryesore në sigurinë dhe ekspertizën teknologjike. Kjo është arsyeja pse hard disk i jashtem Toshiba plotësojnë standardet e pakonkurueshme të cilësisë dhe janë më të sigurtat që mund të gjeni për dokumentet tuaja dhe te dhenat.

Me nje cilesi te mahnitshme dhe rezistente, si edhe vete dizajni i tij.

Kënaquni të keni gjithë botën në majë të gishtave tuaj me pajisjen e re të diskut të ngurtë të jashtëm Toshiba Canvio Basics. Ideal per te qene perhere prane jush duke ju mbajtur cdo informacion te sigurt.

Specifikimet | Hard disk i jashtem 1tbtoshiba canvio basics bli online ne dyqan taxi
 • Data Storage: Ruajtja bëhet e thjeshtë per ju.
 • Konfigurimi i lehtë dhe hyrja e shpejtë në përmbajtjen tuaj të ruajtur.
 • Lehtë për t’u përdorur.
 • Interface: USB 3.0 (e përputhshme me USB 2.0)
 • Operating system : Microsoft Windows
 • Maks. Shkalla e transmetimit: 5,0 Gbit / s
 • Sistemi i skedarit: Kërkohet NTFS (MS Windows) për riformatimin e Mac OS.
 • Kapaciteti i hard drive i jashtem : 2TB / 1 TB
 • Madhësia e hard disk te jashtem: 6.35cm.
 • Furnizimi me energji elektrike: përmes lidhjes USB (maks. 900 mA)
 • Plug and Play: Po
 • Sistemi i skedarit: NTFS (MS Windows) * Mund të formatohet për ta bërë atë të pajtueshëm me Mac
 • Shkalla maksimale e transferimit: ~ 5.0 Gbitss
 • Ngjyra e produktit: E zezë
 • Përmasat: 119 x 70 x 20,5 mm
 • Pesha: 140gr
  Shihni edhe SSD Kingston e brendshme
Përmbajtja e paketës | DRIVE SSD
 • 1 x Hard Drive i Jashtëm 2TB Toshiba Canvio Bazat 5Gbps
 • 1 x Kabëll USB
 • 1 x Manual përdorues

Gjithçka që ju nevojitet | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
VARIANTI

1 TB, 2TB

Ngjyra

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ilda Keli

  👍👍👍👍

Main Menu

toshiba canvio basics hard disk i jashtem 2 tb

Hard disk i jashtem Toshiba Canvio Basics | 1 TB 2TB

7,490 L9,900 L

Shto ne Shporte