Grirese ushqimesh elektrike 500w Arnica Rapid Plus

3,490 L

Ka stok

KODI: e2310012 Kategori: ,

GRIRESE USHQIMESH 500W

Grirese ushqimesh elektrike Mini Chopper Arnica Rapid Plus copeton lehtesisht edhe perimet e forta me tasin e tij transparent ekstra te qëndrueshem dhe dizajnin me kater tehe.

Tehu prej celiku inox me dy shtresa ofron mprehtesi afatgjate. Fale fuqise motorike te pajisjes qe arrin 500 W, do kurseni kohe duke copetuar sasi te medha ushqimi ne te njejten kohe me kapacitetin e tij të madh te tasit 1300 ml.

Motorri, i cili aktivizohet me nje shtypje te lehte nga lart, kryen procesin e copetimit brenda pak minutash dhe ia le kontrollin perdoruesit.

Specifikimet:

  • Blender kuzhine
  • Fuqia: 500 W
  • Kapaciteti: 1300 ml
  • Tehe celikume dy shtresa

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Blender

Fuqia Watt

500watt

Be the first to review “Grirese ushqimesh elektrike 500w Arnica Rapid Plus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender kuzhine arnica plus rapid online ne dyqan taxi

Grirese ushqimesh elektrike 500w Arnica Rapid Plus