Grirese Frutash Sonifer – Blender – Produkte Online

3,190 L

Ka stok

Karakteristika 

 • E lehte per t’u pastruar.
 • Kualitet i larte.
 • Motorr i fuqishem copetues.
 • Trup plastik, thika celiku.
 • Grini gjithcka qe gjendet ne kuzhinen tuaj.
 • 2 nivele shpejtesie per t’u pershtatur me nevojat tuaja.
 • Thika prej celiku inoks, efikasitet perfekt i prerjes.
 • Copeton lehtesisht dhe ushqimet e forta.
KODI: sonifer-sf-5005 Kategori: , ,

GRIRESE FRUTASH SONIFER SF 5005

Grirese Frutash Sonifer – Blender

Karakteristika 

 • E lehte per t’u pastruar.
 • Kualitet i larte.
 • Motorr i fuqishem copetues.
 • Trup plastik, thika celiku.
 • Grini gjithcka qe gjendet ne kuzhinen tuaj.
 • 2 nivele shpejtesie per t’u pershtatur me nevojat tuaja.
 • Thika prej celiku inoks, efikasitet perfekt i prerjes.
 • Copeton lehtesisht dhe ushqimet e forta.


  Specifikat Teknike | Grirese Frutash

  Modeli: SF5005
  Fuqia: 300W
  Tensioni: 220-240V
  Material: Plastik


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Grirese

Be the first to review “Grirese Frutash Sonifer – Blender – Produkte Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Grirese frutash sonifer dyqan taxi

Grirese Frutash Sonifer - Blender - Produkte Online