Grirese First Austria | FA 5114-7 | Profesionale

3,490 L

Ka stok

  • Marka: First Austria
  • Model: FA5114-7
  • Fuqi : 500W
  • Tension: 220 – 240 V
  • Frekuence: 50Hz
  • Tas qelqi me kapacitet : 1L

GRIRESE FIRST AUSTRIA

GRIRESE FISRT AUSTRIA, ME CMIMN ME TE MIRE NE TREG, VETEM NE DYQAN TAXI

Griresja First Austria eshte nje nga produktet qe ju duhet te keni me patjeter ne kuzhinen tuaj per funksionin, sigurine dhe cilesine qe ofron. Kjo grirese eshte ne gjendje qe te copetoje cdo produkt qe ju duhet i tille per shkak te 2 thikave celiku qe e perbejne ate. Me kete pajisje ju mund te grini te gjitha agrumet tuaja te preferuara pa humbur asnje vlere ushqimore te tyre.

Tani ato mund te bluhen edhe copetohen deri ne formen e tyre me te tretshme perpara se te konsumohen duke bere qe organizmi juaj te perthithe vlerat me te mira ushqyese te tyre.

BLENDER FIRST AUSTRIA FA 5114-7

Me dy thika te mprehta.

Me nje kapacitet 1 L.

I perbere nga nje tas qelqi i cili e mban ushqimin te paster dhe lahet kollaj dhe pa lene shenja.

Me nje bazament gome qe mundeson levizjen e saj ne cdo siperfaqe pa demtuar.

Me nivele shpejtesie per perberes te forte dhe te bute duke ju percaktuar shpejtesine e duhur secilit produkt.

SPECIFIKAT

Marka: First Austriagrirese frutash perimesh agrumesh celik produkt online dyqan taxi

Modeli: FA5114-7

Fuqia 500W

Tensioni: 220 – 240 V

Frekuenca: 50Hz

Kupe qelqi me kapacitet: 1000 ml

Permasat : 23cm x 18cm x 17 cm

Gjatësia e kabllit : 1.05m

Bli online me cilesise me maksimale vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim!

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Grirese

Ngjyra

Be the first to review “Grirese First Austria | FA 5114-7 | Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

grirese frutash perimesh agrumesh celik produkt online dyqan taxi

Grirese First Austria | FA 5114-7 | Profesionale